Christina Aguilera Turkey Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Christina Aguilera Turkey Fans

Christina Aguilera Türkiye Hayran Kulübü

AnasayfaAnasayfa  Kapı*Kapı*  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Christina'nın Sözleri

YazarMesaj
Jezebel
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Jezebel

Rep : -2

Christina'nın Sözleri Empty
MesajKonu: Christina'nın Sözleri   Christina'nın Sözleri Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 2:32 pm

Daha uzun zaman boyunca bu noktada kalmak
istiyorum.Hayatımın hiçbir döneminde hangi yöne gideceğimden ve neler yapmak
istediğimden bu kadar emin olmamıştım.

Hiç kimsenin kurallarıyla oynamıyor, hiç kimse için kendi doğrularımdan
ödün vermiyor,sadece kalbimin sesini dinliorum.Biraz provokatif giyindiğim için herkesin kafasında benimle ilgili önyargılar var ve bu aslında medyanın hatası.

Benim giyim tarzımla ilgili herhangi bir kuşkusu olan varsa,onu konuşarak ikna edebilirim.Sınırlarımın dışına çıkıp, farklı düşünebilmeyi öğrenmeleri için onlara yardım edebilirim.

23 yaşındaki pop yıldızı Christina Aguilera ise yatağa kelepçelenmek ve çaresiz bir duruma düşmenin kendisini çok tahrik ettiğini söyledi. Christina,kelepçe tecrübesi yaşamak isteyen her erkekle beraber olabileceğini sözlerine ekledi.

MÜZİK dünyasının yıLdızLarından Christina AguiLera çocukken babasından yediği dayakLar yüzünden hâLâ panik atak iLe mücadeLe ettiğini açıkLadı. Vietnam gazisi babası Fausto AguiLera, kızını 4 yaşındayken o kadar şiddetLi dövmüş ki, küçük kızın dudağı patLamış. Genç şarkıcı "I'm OK" isimLi parçasında babasına sesLeniyor ve yediği dayakLarın etkisini hâLâ üzerinden atamadığını beLirtiyor..

Bir aralar ne zaman kendimi kötü hisstsem gidip bi yerlerime dövme,piercing yaptırırdım.
Kendimi yenilenmiş hisetmemi sağlıyordu.

Madonna harika öpüşüyor.Herkes onun nasıl öpüştüğünü çok merak ediyor.Dudakları yumuşacık ve çok sevgi dolu öpüyor.Onunla zaten provalarda defalarca öpüştüm.Br!tnEy onunla öpüşürken biraz utanıyordu ama daha sonra o da alıştı..

"değişik olmayı seviyorum. biraz asiyim.."

"toplumun genç, sarışın kadınlara katı standartlar getirmesi komik. toplumun bizden beklediği temiz rolü oynamamız isteniyor. ama ben onların küçük bakiresi değilim."

vücudunuzun şekli ve oranı ne olursa olsun onu kabul etmelisiniz diye düşünüyorum. kadın vücudu güzel bir şeydir. kadınların kendi vücutlarından gurur duymalarını diliyorum."

"vücudumu saran elbiseler giyince rahat olamıyorum."

"kendine güven en önemli şeydir. onu kaybettiğiniz zaman erkekler size yetişir."

"artık büyüdüm ve öyle giyinmeme gerek yok. giydiğim veya giymediğim elbiselerimin değil, müziğimin benim adıma konuşmasını istiyorum."

Laughing Laughing
http://anilorakturkeyfan.4umer.com

Christina'nın Sözleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beyoncé Şarkı Sözleri
» Rihanna Şarkı Sözleri
» Metallica Sözleri(ve Çevirileri)
» Katy Perry Şarkı Sözleri
» Şebnem Ferah Şarkı Sözleri