Christina Aguilera Turkey Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Christina Aguilera Turkey Fans

Christina Aguilera Türkiye Hayran Kulübü

AnasayfaAnasayfa  Kapı*Kapı*  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Christina, Britneyle Arasındakilere Son Noktayı Koydu !

YazarMesaj
Jezebel
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Jezebel

Rep : -2

Christina, Britneyle Arasındakilere Son Noktayı Koydu ! Empty
MesajKonu: Christina, Britneyle Arasındakilere Son Noktayı Koydu !   Christina, Britneyle Arasındakilere Son Noktayı Koydu ! Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 3:36 pm

Christina Aguilera : " Britney Spears gerçekten yetenekli birisi onun yaptığı işlerle gurur duyuyorum çünkü bu iş gerçekten çok zor.Onu eskiden beri tanıyorum programlarımızın yoğunluğu yüzünden son zamanlarda birlikte görüşemiyoruz.Medyada aramızın bozuk olduğu yönünde çıkan haberler doğru değil..Birbirimizi görmeye vaktimiz yok zaten.Aslında ikimizinde farklı bir tarzı var.Yaşlarımız aynı olmasaydı ve geçmişlerimiz aynı yerden olmaasaydı böyle bir yarış ortaya atılmayacaktı.çünkü ortada yarışacak bir dal yok.Bizi tek tek dinlerseniz birbirimize hiç benzemediiğimizi anlarsınız.Sonucta benzer geçmişlerimiz ve "Disney Club"kökenimiz var ama bizi birbirimizden klonlamadılar.Birbirimizden nefret ettiğimiz doğru değil.Britney için hastalıklı fikirlerim yok ve onunda benim için yok.Onunşa kariyerinde yaptığı herşey için gurur duyuyorum,çok çalışkan biri o..Onun için sevgiden başka birşey hissedemem.."diyor..
http://anilorakturkeyfan.4umer.com

Christina, Britneyle Arasındakilere Son Noktayı Koydu !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Christina Modaya Uydu!
» Christina'nın Sözleri
» Christina 20 Kilo Verdi!
» Video of Christina on Mother's Day
» P. Diddy ft. Christina Aguilera - Tell me